kidmix yeni serisi

mesafeyi rahatça ayarlayabilme

Sert kablolu pencere için Kidmix sınırlayıcı

Kidmix çocuk koruma pencere kısıtlaması, son birkaç yılda De-Aks Metal tarafından modernize edildi. En önemli değişiklik, kablonun mesafesini ayarlama yeteneğidir, böylece odanızın düzgün bir şekilde havalandırılmasını sağlar.

Ve ana özelliklerden biri, sınırlayıcının kapanması sırasında anahtarın kendisine ihtiyacınız olmamasıdır. Ev koruması için Kidmix pencere koruma sistemi çeşitli renklerde mevcuttur: beyaz, kahverengi, açık kahverengi, siyah ve gri. Toptan alıcılar için sipariş üzerine renk değişiklikleri sağlanır.

Ürün hakkında
 • lux замок блокиратор
 • lux замок блокиратор

Lüks Güvenlik Kilidi

Lüx Güvenlik Kilidi – çocukların ani açılmalarına ve evinizin hırsızlığa karşı korunmasına karşı pencere ve kapıların güvenilir bir şekilde korunmasıdır.
Ürün sayfasına gidin>

Lüx kilidi’nin dayanıklılığı, ergonomisi ve güzel tasarımı ile ünlüdür. Uzmanlarımız, oluşturulması için çok zaman ve çaba harcadı.

Güvenlik kilidinin üretimi için Türkiye’den kaliteli malzemeler seçiyoruz. Ve biz güvenle size uzun vadeli hizmet garanti.

Pencerelerinizin ve kapılarınızın türü ne olursa olsun, güvenlik kilitlerimizin kurulumu kolaydır. Farklı renk seçenekleri ev dekorunuza düzgün bir şekilde sığar.

Tüm güvenlik kilitlerini görüntüle

Tüm ürünler

Çekmece ve dolaplar için sürgüler

Çocuklar çok meraklı ve çok hızlı büyüyorlar. Çocuklar evin içinde özgürce hareket etmeye başladığında hepsi dokunmak, çekmek veya açmak ister. Ve çocuğun kulplarına zarar vermemesi ve yaralanmaması için – evde, anaokullarında ve hastanelerde dolap ve çekmecelerin kapılarını korumak gerekir.

Daha fazla

Çekmeceler ve dolaplar için Kidmix emniyet kilidi, evinizi çocuklar ve gençler için güvenli hale getirecektir. Akıllı kilit mekanizması çocukların açmasını önler, böylece ellerin veya vücut parçalarının zarar görmesini önler.

Kidmix’i nasıl ilişkilendiririz? Her şeyden önce güvenlik, ergonomi ve güvenilirlik. Ve bunu da göreceğinizi umuyoruz!

Anaokulu her çocuk için ikinci bir evdir. Anaokulu personeli çok sorumlu ve özenli olmalıdır. Bazen tüm çocuklar zamanın kaydını tutmaz, bazıları oyuncaklarla oynar, bazıları koşar ve zıplar.

Ve odada gerekli şeyler için dolaplar varsa – bu çocuk için eğlenmenin bir yoludur. Sonuçta, çocuklar içeride ne var diye ilgileniyorlar.

Çocuklarla öngörülemeyen durumlardan kaçınmak için, dolaplar veya çocuk çekmeceleri için Kidmix güvenlik kilitleri kullanmanızı öneririz.

Çekmeceler ve dolaplar için güvenlik kilidi Kidmix, hastanelerde çocuk ve ergenlerin güvenliği için yaygın olarak kullanılmaktadır. Akıllı kilit mekanizması çocukların açmasını önler, böylece ellerin veya vücut parçalarının zarar görmesini önler.

Kidmix’i nasıl ilişkilendiririz? Her şeyden önce güvenlik, ergonomi ve güvenilirlik. Ve bunu da göreceğinizi umuyoruz!

 

Özellikler

 • Sertifikalı ürünler

 • Kaliteli malzemeler

 • Bir dizi testi geçti

 • Kullanımı kolay

 • Mevcut kurulum

 • Renk eşleme seçeneği

 • Bütçe Tasarrufu

 • Uzun ömürlü çalışma

 • Güvenlik ve koruma

Daha fazla gör

Kullanım Talimatı

Bir Sorunuz Varsa

SSS

Biz burdayız

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz!

Bize Ulaşın