Kidmix şirketinin tarihçesi

güvenilirlik • güvenlik • sakin

Ekibimiz, en güvenli pencere ve kapı çözümlerini sunmaya kendini adamıştır. Ve bizim için en büyük avantaj, dünya çapında kazara düşmelerin azalmasıdır.

Vizyonumuz ve değerlerimiz

Pencere koruyucu emniyet kilitleri üretiyoruz, teknik niteliklerinizi sürekli iyileştirmeye çalışıyoruz.

Kidmix markamız kalitesini operasyonda da göstermiştir. Kullandığımız teknolojiler kaliteli ürünlerin üretilmesine katkı sağlamaktadır.

Açık durumdaki pencereler için Kidmix sınırlayıcı

“DEAKS METAL” – Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biridir. Ürün kategorilerimiz arasında pencere ve kapı donanımları, aksesuarlar, pencere sınırlayıcılar, pencere güvenlik kilitleri bulunmaktadır.

Gelişmekte olan bir pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için her gün çalışıyoruz. Ve global bir marka olma yolunda ilerlediğimizden eminiz.

Standartlara uygunluk

Strandart’lar hakkında gerçekten ne biliyoruz? Evet, tüm Kidmix ürünleri kapsamlı bir şekilde test edilmiş, sertifikalandırılmış ve belirlenmiş standartları aşmaktadır.

Güç testi

Bu, ürünlerin 60 saniye boyunca ne kadar kuvvet tutabileceklerinin test edildiği ana testtir. Pencere emniyet kilitleri için genel standartlar, 350 kg’lık bir yüke dayanabilmelidir. Kidmix ürünleri 400 ila 500 kg arasında yük taşıyabilir.

Şok testi

Darbe testi, bir pencere durdurucusunun tekrarlanan yük altında uyguladığı direnci ölçer. Bunu yapmak için, pencere durdurma en savunmasız yerde üç kez etkinleştirilirken, 0,6 kg ağırlığındaki kola 0,3 kg ağırlığında bir kafa takılır. Test sırasında limit açık kalmalı ve pencereden ayrılmamalıdır.

Müşterilerimiz

İlk ve Daimi Müşterilerimiz

Olun

Bayımız

Şirket

Sertifikalar

Biz burdayız

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz!

Bize Ulaşın